MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

Naujiena pasaulyje ir Lietuvoje – išmanieji keturračiai, bagiai ir UTV iš „Segway Powersports“. Tai naujo lygio laisvalaikio nuotykiai ar pagalba sunkiuose darbuose!

Aukštųjų technologijų prekės ženklas Segway Powersports specializuojasi variklinių transporto priemonių produktų tyrime, kūrime, gamyboje, pardavimuose ir aptarnavimu po pardavimo, siūlantis technologiškai pažangiausius pasaulyje keturračius, SSV ir UTV – žemės ūkio darbams, medžioklei, poilsiui ir laisvalaikiui kai reikia stabilaus ir patikimo partnerio visose situacijose ir sunkiausiomis sąlygomis! „Segway Powersports“ suteikia išmanų judėjimą ir išmanias pramogas, kuriomis galėsite mėgautis prisijungę prie internetinės aplikacijos savo mobiliajame telefone – nuotolinio valdymo pultą ir stebėjimą, prieigą prie duomenų realiuoju laiku ir saugumo pranešimų gavimą, greičio apribojimo nustatymą, žemėlapį ir ryšį neprisijungus!

Nuo 2021 m., kai „Segway Powersports“ pradėjo prekiauti keturračiais motociklais, bagiais ir UTV, prekės ženklo transporto priemonės jau nusipelnė daugelio klientų visame pasaulyje pasitikėjimą.

Išdrįskite leistis į naujus nuotykius ir atidėkite baimes į šalį, nes baimei nėra vietos!

SEGWAY