MENIU
0
Jūsų krepšelis tuščias

„Segway Technology Co., Ltd.“ ir ,,Segway Powersports“ yra įnovatoriška įmonė projektavimo ir gamybos srityje, kuri gamina: ATV keturračius, UTV, SSV. Žvelgiant į tarptautinę rinką iš ilgalaikės perspektyvos, „Segway Powersports“ turi daugybę pačių sukurtų patentuotų konstrukcijų, įskaitant hibridinę pavarą, vidaus degimo variklius, išmaniąją IOV sistemą, pažangų transporto priemonių dizainą ir kt.

„Segway Powersports“ yra aukštųjų technologijų įmonė, valdanti pati tiekimo grandinę ir turinti savo gamyklas. Bendrovė specializuojasi „Powersports“ produktų tyrimų ir plėtros, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo po pardavimo srityse. „Segway Powersports“ laikosi šūkio „FEAR NO PLACE“ ir siekia tapti pirmaujančiu ATV mobilumo sprendimų tiekėju.

„Segway Powersports“ yra dukterinė „Segway-Ninebot“ grupės įmonė, kuri yra vienaragis pasaulio pramonėje. „Segway-Ninebot“ turi tris pagrindinius verslo regionus, įskaitant Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis, Europą ir Ameriką, o jo produktai yra parduodami daugiau nei 100 pasaulio šalių ir regionų. Ji turi daugiau nei 1000 pagrindinių pasaulinių patentų. Jos produktus sudaro ATV, SSV, UTV, robotika, kartingai, savaime balansuojantys vienračiai, paspirtukai ir kt. Tenkindama įvairius, šaunius ir linksmus vartotojų poreikius, „Segway-Ninebot“ ir toliau pirmauja pramonėje kurdama naujus produktus.

 

SEGWAY